Наші уповноважені агенти (SAA) - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Агенти
НАШІ АГЕНТИ(SAA)

Для контактів за кордоном, уповноважені представництва «Смарт Агро Інвест" (SAA) розташовані в Румунії, Ізраїлі, Єгипті, США, Грузії, Бангладеш, Чехії, Індії, Греції та Аргентині.
SAA ОАЕ
Султанова Гозаль
SAA Чехія
Роман Кокса
SAA Греція
Інна Харик
SAA Аргентина
Марсело Едуардо
SAA Єгипет
Шериф Гама
SAA Ізраїль
Михайло Олановський
SAA Бангладеш
Мохаммад С.М. Бхуйян
SAA Індія
Раджкумар Карунакаран
SAA Румунія
Володимир Морошан
SAA Грузія
Кобулашвілі Давид

ТОВ «Смарт Агро Інвест» зацікавлена ​​в захисті своїх торгових представництв і дилерів, які мають досвід роботи на таких ринках, як імпорт, експорт і міжнародна торгівля продукцією.

Якщо Ви здійснюєте свою діяльність як посередник і хочете, щоб «Смарт Агро Інвест» підібрала для Вас вигідну пропозицію по затребуваним продукту (-ам), отримувати комісійні / націнку від «Смарт Агро Інвест» як головного скарбника, підписувати з «Смарт Агро Інвест» документи, отримати послугу пробної поставки, отримувати підтримку і робочі документи за попередні періоди, а також періодичну інформації про ринок, Вам необхідно зареєструватися і стати учасником Об'єднання уповноважених представників SAA "Смарт Агро Інвес ".

ТОВ «Смарт Агро Інвест» ретельно досліджує кожну нову компанію, щоб переконатися, що впроваджені фірми мають хорошу репутацію, автентичні і готові до роботи.
Посередники, які бажають співпрацювати з ТОВ «Смарт Агро Інвест» або проводити комплексну перевірку і приступати до початку транзакцій зі своїми клієнтами, повинні будуть сплатити комісію SAA до початку будь-якої діяльності з ТОВ «Смарт Агро Інвест»

Як стати членом SAA ?

Якщо ви хочете стати учасником, необхідно запросити таблицю SAA з наявними послугами та Договором SAA .

Представник по роботі з агентами ТОВ «Смарт Агро Інвест» розгляне надану вами інформацію і може, при необхідності, запитати додаткову інформацію.
 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню