Соняшникова олія - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Продукція
СОНЯШНИКОВА ОЛІЯ

Експорт соняшникової олії з України

ТОВ «Смарт Агро Інвест» є одним з провідних експортерів соняшникової олії в Україні. Купуючи насіння соняшнику від тисяч фермерів в різних регіонах України, обробляючи їх на 3 заводах, наша компанія готова експортувати соняшникову олію. Ми продаємо нерафіновану соняшникову олію головним чином навалом для основних ринків в таких країнах, як: Румунія, Бангладеш, Китай, Німеччина, Гонконг, Індія, ОАЕ, Японія, Єгипет, Тайвань, Туреччина і В'єтнам.

Соняшник є найбільш поширеним посівом олійних культур, що вирощуються в Україні. Площа посіву соняшнику становить близько 5 мільйонів гектар в Україні. Для більшості фермерів соняшник є найбільш прибутковим рослиною, в тому числі завдяки ефективній переробної промисловості.

Завдяки сформованій культурі і традиціям соняшникову олію сьогодні є основним рослинним маслом в Україні, а попит на інші рослинні масла залишається низьким. Велика частина нашого соняшникової олії в пляшках продається під замовлення, орієнтуючись на різні сегменти споживачів.

Після процесу віджиму соняшникову олію піддається переробці і дезодорації на новітньому обладнанні відповідно до міжнародних стандартів якості ISO 9001 та безпечністю харчових продуктів відповідно до стандартів ISO 22000 та FSSC 22000.

Більш детально ви можете ознайомитися з цими продуктами, завантаживши презентацію на нашому веб-сайті.

 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню