Квасоля - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Продукція
КВАСОЛЯ

Краща ціна на експорт бобових з України!

Прямі експортні поставки квасолі, вирощених в Україні сортів «Мавка», «Біла довга», «Томатка», «Сахарка», «Шапочка», «Полька», «Солдатик», «Кавова» і багато іншого. За найкращому пропозицією!

Смарт Агро Інвест пропонує вам прямі поставки більш десяти найбільш популярних, свіжих бобових культур, вирощених в Україні.

Українська квасоля - це екологічно чистий продукт, Котория володіє відмінними смаковими якостями, пройшов калібрування, очищення і додаткову ручну обробку.

На сьогоднішній день ТОВ «Смарт Агро Інвест» готова запропонувати своїм клієнтам таку квасолю, як «Мавка», «Біла довга», «Томатка», «Сахарка», «Шапочка», «Полька», «Солдатик», «Кавова» і багато іншого (більш детально ви можете ознайомитися з асортиментом в нашому каталозі).

Смарт Агро Інвест забезпечить стабільні поставки бобових відповідної якості, в будь-яких обсягах залізничним і автомобільним транспортом. Упаковка - поліпропіленові мішки по 25 і 50 кг. Якість продукції, що поставляється відповідає вимогам ГОСТ України і підтверджується сертифікатом якості.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» зацікавлене в налагодженні співпраці в області поставок квасолі на довгостроковій основі. У разі вашого інтересу ми готові надати всю необхідну інформацію про постачання.

 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню