Лояльність компанії - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Продукція
Лояльність компанії

До числа виробників сільськогосподарської продукції, в рамках нашого регіонального охоплення, відноситься не тільки Україна як основний ринок, а також Туреччина, Румунія і Молдова. Для безпечного постачання імпортних товарів, якими ми торгуємо, Смарт Агро Інвест уклала комерційні угоди, що гарантують безперебійне постачання зерновими культурами, соняшниковою олією, бобовими культурами, кукурудзою, ячменем, м'ясом і цукром.

Ми працюємо наступним чином: коли кінцевий покупець або імпортер запитує в нас конкретний продукт, ми здійснюємо відповідний пошук по місцю розташування, щоб зробити пропозицію виходячи з обсягів знайденого доступного продукту. Щоб дізнатися процедуру купівлі-продажу і оформити покупку, перейдіть в наш розділ «Документація».

Щоб продемонструвати наш досвід і надійність наших пропозицій, такі документи про виконання поставок за минулі періоди, як Коносамент і Акт огляду доступні для зацікавлених кінцевих споживачів.
У розділі «Постачання» ви можете знайти деякі з наших поставок в якості прикладу.

Також за рахунок покупця ми можемо надати зразки зазначених * товарів. За цим посиланням ви можете завантажити форму, яку потрібно заповнити імпортеру - Зразок форми запиту.
 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню