Про нас - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Про компанію
Про нас
Про компанію ТОВ «Смарт Агро Інвест»

Ми є зовнішньоторговельної компанією-постачальником , орієнтованою на міжнародну торгівлю з 2008 року, з досвідом роботи в даній сфері більше 8 років і прогресивним напрямком розвитку, експортуємо продукцію з доставкою на 5 континентів, отримали 8 Міжнародних премій і нагород і по всьому світу налічується більше 16 офіційних представництв, які представляють "RW IMPEX" LP.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» це українська компанія, яка є філією британської компанії Rw Impex на території України.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» з 2016 року експортує продукцію до Румунії, Бангладеш, Бразилію, Китай, Німеччину, Гонконг, Індію, ОАЕ, Японії, Малайзії, Єгипту, Іспанії, Тайвань, Туреччину і В'єтнам.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» на території України співпрацює з OTP Банком, який надає підтримку товаросупровідними документами з банком Імпортера.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» (входить до групи компаній Rw Impex) є багатонаціональною компаній з багаторічним досвідом роботи, що займається торгівлею і виробництвом.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» надає послуги Фоззі Груп ( Foozy Group), а також є авторизованим постачальником бобів Талланс (Tallans) в Румунії та інших зацікавлених країнах, на її рахунку більше 1000 успішно завершених проектів.

У процесі розширення збуту на Світовому Ринку, наше дослідження привело нас до ряду певних стратегічних товарів, якими ми торгуємо з України і всього світу. В основному, ми спеціалізуємося на зернових і бобових культурах, пшеничній муці, яловичині і курятині «Халяль» (HALAL), меді, крупах, кукурудзі, ячмені, насінні соняшнику та цукрі.

ТОВ «Смарт Агро Інвест» експортує товари з України і перепродує імпортні товари. Ми отримали доступ до найбільших, широко відомим складах, кооперативам та експортерам нашої продукції.Наш регіональна мережа включає не тільки Україну, як основний ринок, а також Румунію і ОАЕ в якості джерел сільськогосподарської продукції.

Для надійності поставок імпортних товарів, якими ми торгуємо, ТОВ «Смарт Агро Інвест» уклала Торгові угоди для гарантії
безперебійних поставок зернових і бобових культурах, пшеничного борошна, яловичини і курятини «Халяль» ( HALAL), меду, круп, кукурудзи, ячменю, насіння соняшнику і цукру.


 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню