Ситуація на ринку - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Продукція
Ситуація на ринку

Що стосується цін на обсяги сільськогосподарської продукції, що поставляється компанією ТОВ «Смарт Агро Інвест», необхідно відзначити, що ми насправді працюємо з реальними ставками, які відображають біржові ціни на міжнародних ринках, і з тією кількістю продукції, яке є доступним для експорту в кожній країні-експортері по конкретному товару. Таким чином, ми співпрацюємо з будь-якими кінцевими споживачами та імпортерами, які володіють цією інформацією. В цьому і полягає серйозність бізнесу.

В даний час ринок засмічений несерйозними замовленнями або пропозиціями з джерел без посилань і / або без документів про виконання поставок за минулі періоди, які б підтверджували їх здатність і досвід. Зрозуміло, що виробникам або фабрикам немає необхідності надавати посилання на таку документацію в силу їх кваліфікації. Це дає підстави для обов'язкового проведення попередньої перевірки будь-якого потенційного постачальника або покупця, щоб уникнути недобросовісних учасників.
Не існує ніяких інших цін, окрім ринкової ціни, на реальні товари на ринку, яка може варіюватися +/- 3% від остаточної ціни продажу відповідно зі знижкою або премією на основі ліквідності пропонованого способу оплати. Для постачальника з готовим для продажу товаром на руках було б нерозсудливо продавати товар за вартістю, нижчою від ринкової ціни, тому що реальні покупці готові платити за ринковими цінами. "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню