Нагороди RW IMPEX - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Сертифікати > Нагороди
ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ
RW IMPEX рада повідомити, що в травні 2014 року компанії був присуджений сертифікат «Міжнародна зірка за лідерство в якості» в категорії золото від Business Initiative Directions (BID). Рішення було прийнято виходячи з критеріїв моделі якості QC Загальне управління якістю (TQM). Група експертів з якості була призначена BID для проведення цих відборів. Для цієї номінації проводиться відбір серед компаній і організацій в 118 країнах світу.

Монтре - ШВЕЙЦАРІЯ
У лютому 2013 року RW IMPEX була номінована Europe Business Asambly (EBA) спільно з International Club of Leaders (ISL), Швейцарським інститутом стандартів якості (SIQS) і Socrates Committee на здобуття цієї престижної нагороди в сфері якості та управління. За бездоганну ділову репутацію, успішне управління і активне зростання вона була висунута на міжнародну премію «Краща компанія».
ПАНАМА-ПАНАМА
RW IMPEX була номінована Інститутом Якості Латинської Америки, як переможець в сфері отримання визнання за зразкове управління в Аргентині, на нагороду «Компанія року в Аргентині 2008». Нагорода «Компанія року в Аргентині 2008" це визнання компаній і підприємців, які виділяються за певними пунктами і категоріям на тлі аргентинських компаній.

 
ХЬЮСТОН-ТЕХАС-США
У 2004 і 2005 роках Світова Ділова Конфедерація зазначила нашу компанію нагородою «Bizz Awards», відбираючи компанії і організації в кожній країні-учасниці по всьому світу. Нагорода була присуджена за результатами проведених досліджень за допомогою Департаментів економіки і виробництва, Торгових палат, інститутів статистики та онлайн консультацій.


 
БУЕНОС-Айрес - АРГЕНТИНА
У 1999 році Fundación Invertir Argentina (Інвестиційний фонд Аргентини) і Universidad Católica Argentina, UCA (Католицький університет Аргентини) створили альтернативу для зростання компаній, збільшуючи капіталовкладення в них. Було обрано 8 компаній різних напрямків. Вперше в історії, UCA розробляє бізнес-план, заснований не на академічних цілях.
МАДРИД-ІСПАНІЯ
У 1996 році нам було присуджено сертифікат «Міжнародна золота зірка за якість і управлінську репутацію» від Business Initiative Directions (BID) на 22-му європейському конкурсі.

ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ
У 1995 році RW IMPEX була нагороджена премією Europe Award International, найважливішою премією Європи в сфері управління, яка присуджується при проведенні відбору з 75 компаній з 25 країн.  

 "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню