Умови поставки - ТОВ "Смарт Агро Інвест"

Рус
Eng
Перейти до контакту

Головне меню:

Документація
УМОВИ ПОСТАВКИ

Нижче наведені наші торгові умови:
4 можливих сценарії роботи з компанією ТОВ «Смарт Агро Інвест».

1.1) Товари і сільськогосподарська продукція, що транспортується в контейнерах. Кінцевий споживач / Імпортер. Якщо Ви є кінцевим споживачем, зацікавленим в нашій продукції, необхідно надати LOI ( Лист про намір ) (включаючи банківську інформацію), щоб підготувати для вас спеціальна пропозиція.

1.2) Товари і сільськогосподарська продукція, що транспортуються в контейнерах. Дилери / Посередники. Якщо Ви здійснюєте свою діяльність як посередник, і у Вас є потенційний кінцевий споживач, зацікавлений в будь-яких доступних пропозиціях, необхідно надати LOI (Лист про намір) (включаючи банківську інформацію) від імпортера / кінцевого споживача з включенням стандартної комісії в ціну продукції за посередництво, яке буде підписано на стадії укладення Договору з імпортером.

2.1) Сільськогосподарська продукція, яка транспортується в великих кількостях навалом. Кінцевий споживач / Імпортер. Якщо Ви є кінцевим споживачем, зацікавленим в нашій продукції, необхідно надати LOI ( Лист про намір ) (включаючи банківську інформацію), щоб підготувати спеціальну пропозицію.

2.2) Сільськогосподарська продукція, яка транспортується в великих кількостях навалом. Якщо Ви здійснюєте свою діяльність як посередник і хочете, щоб «Смарт Агро Інвест» підібрала для Вас вигідну пропозицію по затребуваним продукту (-ам), отримувати замовлення / формувати ціну на свій розсуд, підписувати з нами документи, отримати послугу пробної поставки, отримувати підтримку і документи про виконання поставок за минулі періоди, а також періодичну інформації про ринок, Вам необхідно зареєструватися і стати учасником Об'єднання уповноважених представників SAA "Смарт Агро Інвест" .

2.2.1) Націнка: політика полягає в тому, що націнка ділиться таким чином, що 30% отримує «Смарт Агро Інвест», а 70% - SAA і посередники. Поділ в співвідношенні 9/10 для учасників SAA рівня 1 і 2.

2.2.2) Розмір комісії за кожною операцією, яка включається в вартість продажу, повинна повідомлятися нам при відправці замовлення клієнта. Зазвичай вона становить USD 1-2 / МТ для довгострокових контрактів і 3-5 / МТ (або невеликий%) для одноразових контрактів. Найважливішим є те, що покупець приймає комісію / націнку. Для наших SAA застосовується стандартна комісія USD 1 / МТ, якщо немає обмежень для націнки в ціні продажу. "Розумне рішення в аграрних питаннях" 

Smart Agro Invest®
2008-2017
ТОВ "Смарт Агро Інвест"
01011, м.Київ, вул. Панаса Мирного, 9, Україна
Тел:
E-mail:
Web:
Назад до змісту | Назад до головного меню